Hakkımızda
Okulumuz; ülkemizde çağdaş sanat eğitimi veren ve sanat üreten bir kurum oluşturmak, sizlere sanatın her dalında eğitim, öğretim ve sahne bilgisi vermek amacı ile kurulmuştur.

Amatör ya da profesyonel olarak sanatla ilgilenen geniş bir sosyal çevreyi aynı çatı altında buluşturan alanında uzman kadrosu, eğitim disiplini ve titizliği ile dört yıldır faaliyet gösteren Ekin Öner Özel Müzikal Adımlar Müzik, Bale ve Dans Okulu piyano, şan, solfej, gitar, bateri, yan flüt, keman, çello v.b klasik batı müziği enstrümanlarının yanısıra müzik alanında uluslarası geçerliliğe sahip Royal Academy Schools of Music ve London College of Music sınavlarına giriş dersleri de vermektedir.

Klasik Bale, Modern Dans, Latin Dansları, Tango gibi çeşitli branş derslerini bünyesinde barındıran Ekin Öner Özel Müzik Adımlar Müzik, Bale ve Dans Okulun'da yaş gruplarına ve eğitim düzeylerine göre ayrılmış özel dans sınıfları bulunmaktadır.

Sanatın seyirci ile buluşma anı olan yıl sonu gösterilerimizde ise çalınan enstrümanlar ve sergilenen danslar siz velilerimiz ve sanatseverler tarafından keyifle ve ilgi ile izlenmektedir.

Her yıl daha büyük coşku ve sevgi ile sanatı kucaklamak dileğiyle sanata bir adım da siz atın.


Ekin Öner
Kurucu